Komedie Střídavka Homepark Zličín předpremiéra

Střídavka předpremiéra v Toboga Fantasy

Skvělá nová česká komedie v předpremiéře přímo v našem zábavním parku! VSTUPNÉ na FILM ZDARMA při zakoupení celodenního vstupu do Tobogy! Vezměte jakékoliv dítě, vlastní, cizí a hurá do Tobogy!

 

Dne 30. 7. 2022 proběhne v rámci běžného provozu předpremiéra nové české komedie STŘÍDAVKA. V tento den si budete moct užít za jedno vstupné jak zábavního parku, tak i jako první diváci v ČR tohoto krásného rodinného filmu, jehož malá část byla natáčena i v našem parku Toboga! Projekce začne v 16 hodin, přijďte tedy do parku raději hned dopoledne, ať se děti pořádně vyřádí před sledováním filmu. Můžete se těšit i na autogramiádu  herců, kteří se s Vámi i rádi vyfotí v našem fotokoutku či na atrakcích!

 

Komedie režiséra Petra Nikolaeva plná rodinných a partnerských zmatků. Její hrdinové si uvědomí, že když se ze tří rodin stane jedna velká, budou potřebovat pořádný plán. Plán, jak přežít současné i minulé partnery, všechny děti v rodině, ať už jsou jejich nebo ne, plán, jak se v tom všem neztratit a udržet si zdravý rozum. Život si ale většinou dělá, co chce… a co nečekáte. 

 

Lokalita Homepark Zličín

otevírací doba

Homepark Zličín - logo

HOMEPARK Zličín
po–ne
09:00–21:00

Tesco Extra Praha 5 Homepark Zličín - logo

Hypermarket TESCO Extra
po–ne
06:00–24:00

Ikea Praha 5 Zličín- logo

IKEA
po–ne
9:00-21:00

McDonald

McDonald’s McDrive
po–ne
07:00–23:00

Starbucks
po–ne
09:00–20:00

Jysk
po–ne
10:00-20:00